donderdag 02 juni 2016

Onze drukste periode van het schooljaar zit er op. De plantenverkoopweken waren gezellig en succesvol. We hebben veel trouwe klanten mogen begroeten. Zonder onze vrijwilligers Bas, Marja, Tanja, Gerrie, Ab, Betty, Wies, Yfke, Katja, Jetty, Arjette, Anne, Marja, Lenie hadden we het niet op deze manier kunnen organiseren.

De afgelopen week hebben we nog twee grote klussen gedaan. Bij verzorgingstehuis Nijenstede zijn 260 balkonpotten gevuld. Als je langs de Heiligenbergerweg komt, dan kijk je maar eens naar het gebouw. Al die kleurige potten; een fraai gezicht. Ook de plantenbakken bij begraafplaats Maranatha aan de Dodeweg zijn omgetoverd tot vrolijke en kleurrijke bakken.

Iedereen bedankt voor de animo en belangstelling voor onze planten en vooral onze leerlingen.

Categorie: Geen categorie
Geef een reactie